| Farve | Gråmetal |
| Type | Hatchback |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 105 / 78 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.197 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 1.314 kg |
| Længde | 429 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Sidst synet | 15 apr 2025 |
| Tankkapacitet | 55 l |
| Acceleration | 10,9 sek. |
| Moment | 175 nm |
| Lasteevne | 446 kg |
| CO2 udledning | 124 g/km |
Org.17" Alufælge. Alufælge m. vinterdæk medfølger. DK-Pakke. 2 zone klima. Fartpilot. Navigation. USB/Aux. Fladbundet sportsrat i læder. Håndfri til telefon. Bluetooth. Armlæn foran. Kopholder. Tågelygter. Multifunktionsrat. Sort himmel. Tonede ruder. Splitbagsæde. Isofix. Automatisk start/stop. Kørecomputer. Fj.b.c-lås. Airbags. ESP/antispin. ABS. ALLE SERVICE UDFØRT.
Prisen er incl. pro-klargøring samt levering men ex. nummerplader 1400 kr.
Kontakt for besigtigelse/prøvekørsel !!
Jens: 23804203
Johnny: 40338444
FINANSIERING TILBYDES MED ELLER UDEN UDBETALING !!