| Farve | Sortmetal |
| Type | CUV |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 110 / 82 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.199 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 1.279 kg |
| Længde | 416 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 191 km/t |
| Max påhæng | 1.250 kg |
| Sidst synet | 5 dec 2025 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Acceleration | 9,8 sek. |
| Moment | 205 nm |
| Lasteevne | 376 kg |
| CO2 udledning | 122 g/km |
BEMÆRK KM !! 1 privat ejer. alle service ok. Leveres nysynet samt nyserviceret. 22,4 km/l. Panoramaglastag. 16" alufælge med Michelin Cross-climate helårsdæk. Navigation. Automatisk 2 zone klima. Fartpilot. Kørecomputer. Appel carplay/Android auto via UBS. Bluetooth. Bakkamera m. baksensor. Automatik Lys og regnsensor. Splitbagsæde. Bagagerumsdækken. Højdejust.føresæde. Led kørelys. Håndfri til telefon. Fj.b.c-lås. El-spejle. Isofix. Eks.mørke ruder i bag. Dellæder sædebetræk. Multifunktionsrat i læder. ESP. ABS. Airbags. M.M.
Prisen er incl. levering og prof-klargøring men ex. nummerplade kr: 1400,-
Kontakt for besigtigelse/prøvekørsel !!
Jens: 23804203
Johnny: 403384444
FINANSIERING TILBYDES MED ELLER UDEN UDBETALING !!