| Farve | Hvid |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 998 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 864 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 153 km/t |
| Max påhæng | 0 kg |
| Sidst synet | 12 jun 2025 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 536 kg |
| CO2 udledning | 94 g/km |
Bluetooth, Privacy Glass, Sædevarme, Servostyring, Startspærre, ESP, EL-sideruder i for & bag., Højdejust.bart føresæde, ISG, Komfortblink, Læderrat og gearknob, El-betjente sidespejle m/varme, Foldenøgle, 5 Sæder, Tonede ruder, Fuldautomatisk Klimaanlæg, Premium sædebetræk, 14" Alufælge, Krom dørhåndtag, Fjernbetjent centrallås, Auto light control, Krom detaljer indv. Serviceeftersyn Udført & Lev.Nysynet & Nummerplader 1400 Kr.
Kontakt For Fremvisning & Prøvekørsel
Jens Tlf.23804203