| Farve | Koksmetal |
| Type | CUV |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 110 / 82 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.199 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 1.178 kg |
| Længde | 415 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Højde | 160 cm |
| Tophastighed | 183 km/t |
| Max påhæng | 840 kg |
| Sidst synet | 21 maj 2024 |
| Tankkapacitet | 45 l |
| Acceleration | 10,6 sek. |
| Moment | 205 nm |
| Lasteevne | 637 kg |
| CO2 udledning | 126 g/km |
| Euronorm | 6 |
kørecomputer, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, helårshjul, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, automatgear, aircondition, køl i handskerum, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, usb-c tilslutning, aux tilslutning, musikstreaming via bluetooth, regnsensor, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, isofix, automatisk lys, 6 airbags, esp Metallak Serviceeftersyn Udført Lev.Nysynet
Nummerplader 1400 Kr
For Fremvisning & Prøvekørsel Kontakt
Jens Tlf.23804203